Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment

Urbanizacion Cabo Bermejo, 10 1412, Estepona, Spanje - Kaart weergeven

Het winkelcentrum Laguna Village is op 3 km afstand en Playa Guadalmansa, binnen 5 minuten wandelen ervandaan kunnen gasten ook bezoeken.

Locatie

Het Selwo Avonturenpark ligt binnen 25 minuten loopafstand van Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment.

Kamers

Het appartement van 172 m^2 biedt 2 badkamers.

Eten & Drinken

Er is een complete keuken, waar de gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. Voor het geval dat u na een drukke dag geen zin heeft om te gaan koken is er Restaurante Neptuno Playa met Mediterrane keuken, gelegen op minder dan 250 meter verwijderd van Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment. Parque Antena busstation is op een korte afstand van dit strand 2-slaapkamerappartement.

Waarom kiezen voor Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment Estepona?

Kamer selecteren

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Kindvriendelijk

Algemeen
  • Wi-Fi
  • Kindvriendelijk
1/13

Internet

  • WiFi

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

In de badkamer

  • Wasmachine

Toestellen

  • Flat-screen TV

Belangrijke informatie

Inchecken:
van 15:00 tot 21:00
Uitchecken:
van 08:00 tot 11:00
LicentienummerVUT/MA/85966

Wanneer logeert u?

Vanaf USD 0 per nacht
Inchecken 5 jul 2026
Uitchecken 6 jul 2026
Gasten 2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Alle prijzen geverifieerd
Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.

Kamers

Foto's van Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment Estepona

Locatie bij Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment Estepona

Urbanizacion Cabo Bermejo, 10 1412, Estepona, Spanje

Bezienswaardigheden
Geweldige restaurants
Vervoer

Plekken in de buurt

    Gastbeoordelingen van Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment Estepona

    Gebaseerd op beoordelingen van betrouwbare aanbieders

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Estepona

    Find your perfect hotel stay today

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Wanneer logeert u?
    Vanaf USD 0 per nacht
    Inchecken 5 jul 2026
    Uitchecken 6 jul 2026
    Gasten 2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Alle prijzen geverifieerd
    Hoe wij prijzen verifiëren Ons team controleert regelmatig prijzen om ervoor te zorgen dat je altijd de laagste beschikbare tarieven ziet. We vergelijken deze met hotelprijzen en andere aanbieders. Wanneer er kortingen of promoties beschikbaar zijn, worden de prijzen op onze website automatisch bijgewerkt.
    In- en uitcheken
    5 jul 2026
    6 jul 2026
    Gasten
    2 gasten
    Wij helpen je graag
    Hoi! Heb je een vraag? Stuur ons een bericht — ons team helpt je graag.
    Uw details:
    Onderwerp:
    Bericht:
    Bedankt voor je bericht. We nemen zo snel mogelijk contact met u op!
    Uw bericht werd niet afgeleverd
    Belangrijke informatie
    Cabo Bermejo Luxe - Luxury 3 Bedroom Sea Front Apartment
    Inchecken:
    van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken:
    van 08:00 tot 11:00
    LicentienummerVUT/MA/85966